27.9.16

MAC - co warto kupić?

Nigdy nie interesowałam się bliżej kosmetykami MAC. Wolałam te dostępne w Sephorze. Ostatnio moje podejście zmieniło się, a wszystko za sprawą pewnej pomadki, o której mowa będzie w kolejnym poście. Jestem oczarowana i mam ochotę na więcej!
Dziś chciałabym Was prosić o nieco porad. Mam na oku kilka produktów, jednak nie mam możliwości zobaczenia ich na żywo, a zdjęcia w Internecie nie do końca oddają rzeczywistość.
Dlatego proszę o doradztwo:)
Pierwszy dylemat dotyczy wyboru między Studio Fix Powder a Mineralize Skinfinish Natural. Który wybrać? Mam cerę mieszaną, czy Studio fix wytrzyma kilka godzin zastępując mi podkład? Czy lepiej kupić puder wykończeniowy? Czytam mnóstwo o tych dwóch produktach i co osoba, to opinia.
Nie chcę kupić czegoś, co sprawi, że moja cera będzie się szybko nieestetycznie błyszczeć lub co gorsza kosmetyk się zwarzy.  Który z tych produktów będzie lepszym wyborem dla cery mieszanej? Dodam, że nie zależy mi na wielkim kryciu.
źródło: douglas.pl


źródło: douglas.pl

Kolejna sprawa to róż. Wstępnie skłaniam się ku wyborze Dainty. Szukam ożywczego różu, który dobrze będzie się prezentował na bladej cerze na poziomie Revlonu 150. Podoba mi się też Rosy Outlook oraz Gentle. Na jakie kolory warto zwrócić uwagę? Chodzi mi o różowe róże lub brzoskwinioróżowe:) z dobrą pigmentacją.
źródło: douglas.pl
Mam nadzieję, że zwrócicie moją uwagę na godne zakupu produkty Maca w wyżej wymienionych kategoriach. Dopiero raczkuję w świecie tych kosmetyków. Z góry dziękuję za wszelkie komentarze:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP