3.12.16

Nowości makijażowe MAC/ Golden Rose/ Collistar/ Catrice

W ostatnim czasie w mojej toaletce znalazło się trochę nowości. Część trafiła do mnie pod wpływem pozytywnych opinii blogosfery, część pod wpływem moich prywatnych "chciejstw". Nie przedłużając, przejdę do prezentacji.
Zacznę od kosmetyków MAC. Stałam się szczęśliwą posiadaczką wypiekanego różu w kolorze Warm Soul oraz kultowego rozświetlacza Soft and Gentle.

Bardzo chciałam mieć róż z firmy MAC. Typowałam dwa: Dainty oraz Warm Soul, decydując się na ten drugi. Mimo wielu zdjęć oglądanych przed zakupem, kolor mnie zaskoczył, chyba spodziewałam się czegoś bardziej przybrudzonego. Warm Soul okazał się pięknym złocisto-brzoskwiniowym odcieniem, z delikatnym połyskiem. Jest to róż wypiekany, więc sądzę, że starczy mi na długo. 
Wraz z różem zakupiłam rozświetlacz, czyli Mineralize Skinfinish w kolorze Soft&Gentle. Tu zaskoczenia nie było, odcień wygląda tak, jak go sobie wyobrażałam. Czy ten kosmetyk w kolorze starego złota pobije Mary-lou od TheBalm? Zobaczymy.  Wygląda moim zdaniem cudownie, nawet w opakowaniu! Tak, tak, jestem mało obiektywna, ale totalnie przepadłam!
 Czyż nie jestem piękny?:)
Bardzo się cieszę z miniaturki tuszu Collistar Infinito. Pierwsze testy za mną, jestem na tak. 
Silikonowa szczoteczka - to lubię. Jestem ciekawa na ile taka pojemność - 2,8ml mi starczy.
Kredka Longstay Golden Rose do brwi to zakup pod wpływem blogów. Same pozytywne opinie skłoniły mnie do zakupu, zwłaszcza, że ostatnio polubiłam tę firmę i skończyłam dotychczasowy kosmetyk. Wybrałam kolor 102.
Na koniec kosmetyk, który obudził we mnie łowcę. W końcu go upolowałam. Trwało to dwa miesiące:) Niby nie potrzebowałam, nie chciałam... Do czasu. Jako wielbicielka wszelkich podkładów MUSIAŁAM sprawdzić na swojej skórze, o co tu chodzi. Catrice HD w końcu jest mój.
Muszę przyznać, że opakowanie prezentuje się interesująco, aspiruje do wysokopółkowych marek.Lubię kosmetyki w matowym szkle, szkoda tylko, że nie ma tu pompki. Moim kolorem jest oczywiście 010.
I to tyle:) W kolejnym poście pokażę te nowości w akcji. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP